Potkej se sám se sebou

Víkendový seminář v jurtě pro ženy a muže
13. - 15. září 2024

Místo bude upřesněno Najdi odpovědi na své otázky, které právě řešíš.

Všechny informace máš v sobě. Jde jen o to k nim najít cestu.


Co zažiješ

  Klid. Přítomnost. Zpomalení.

  Prostor a čas být. Být jen sám se sebou. Být s druhými - sdílet s nimi svůj příběh a naslouchat tomu jejich. Možnost sdílet bez hodnocení.

  V kruhu bezpečí a důvěry se můžeš uvolnit a odložit své masky. Můžeš být takový, jaký opravdu jsi. Pak k tobě přijdou hluboká uvědomění. Poté se setkáš se svou pravdou a uvidíš, co nosíš uvnitř.


Co můžeš očekávat


Budeš mít možnost se zastavit, nadechnout a podívat se na svůj život z nadhledu. To ti otevře cestu ponořit se do hloubek svého nitra, kterými tě průvodci provedou. A povedou tě až k místům, kde můžeš najít odpovědi na své otázky.

Nečekej ale, že ti dáme návod, co máš dělat a jak žít. Odpovědi na své otázky ti nikdo jiný nedá. Ty jsou ukryty uvnitř tebe a přístup k nim máš jen ty. My tě ale povedeme k tvojí pravdě a autenticitě, a přitom ti poskytneme stabilitu, o kterou se můžeš opřít. A ukážeme ti techniky a postupy, které můžeš začlenit do svého každodenního života.


Co získáš

 • Prožitky 
  Když chceš uvolnit z těla negativní emoce a energie, musíš je prožít, nestačí o nich mluvit. Naučíš se techniky, jak na to.

 • Uvědomění 
  Pojmenuješ problémy či témata, které tě trápí. Pochopíš, jak se můžeš dívat na sebe a na své vztahy i okolí jinýma očima. Uvědomíš si, jak to teď v životě máš a poznáš, co chceš mít jinak a jak toho můžeš dosáhnout.

 • Novou sílu a chuť do života
  Pocítíš motivaci ke změně a příval nové energie a chuti do života. Objevíš v sobě svou vnitřní sílu, která ti pomůže řešit i složité situace. Díky tomu budeš schopen udělat reálné kroky či razantní rozhodnutí v životě. 

 • Sebepoznání
  Poznáš sebe sama zase o kousek víc. A možná i najdeš nový směr, kudy se chceš vydat.


Co je na programu

 • Kruhy sdílení - říct nahlas to, co doopravdy cítíš a jak to máš, je někdy opravdu těžké. Ale většinou při tom zažiješ zásadní uvědomění. Často uvidíš to, co o sobě zatím nevíš a přijdeš na nové možnosti řešení. (A kruhů bude během víkendu celkem dost :-)).

 • Víkend není tematicky zaměřen, každý si řeší to, s čím přijede. Čekají náš např: vizualizace (= řízené meditace), práce s energií svou i druhých, menší rituál, vnímání sebe v přírodě a skrz ni, různé sebe-rozvojové techniky o samotě i ve dvojicích dle aktuálního naladění skupiny.

 • Individuální čtení z Akášických záznamů – dozvíš se odpovědi na své otázky, se kterými pak můžeš pracovat dál. 

Kdy a kde 


Kdy: pátek 15. září od 18 hod. - neděle 17. září do 15 hod.

Kde: Naše Jurta, Počaply u Sezemic, Pardubice 

Účastníci: malá skupinka cca 10 lidí
Petra Věchtová 

Jsem průvodkyně žen i mužů ke spokojenějšímu životu. Provázím individuálně, prožitkovými kruhy a přechodovými rituály. Mám dar "rozmlouvat" s Dušemi lidí. Ať už v řízené meditaci nebo při načítání z Akášických záznamů. 

Jan Friedrich

Mám dar číst z Duše. Můžu ti poskytnout odpovědi na tvé otázky při čtení z Akášických záznamů. Provádím hloubkové energetické čištění negativních emocí a energií. 

 


Spaní a jídlo 

Možnosti spaní:

1. V jurtě - mongolská jurta je nabita energiemi a vedle sebe má pyramidu, která je energiemi nabita ještě stokrát víc :-) V jurtě jsou kamna, v případě zimy si zatopíme.

2. Vlastní stan na louce - kdo chce soukromí, může si postavit stan na louce u jurty.

3. V penzionu Bavorský dům v Sezemicích - 5 min. autem, nutné rezervovat předem. Zájemci napište, zarezervujeme hromadně.

Jídlo: 

 • 2x snídaně a večeře v pátek - jsou v ceně

 • Obědy a večeře v sobotu a neděli v blízké restauraci – kam dojedeme autem nebo jídlo přivezeme (nejsou v ceně).

 • Večer posedíme u ohně s kytarou. Pokud chceš, přines si sebou svačinky nebo pochutiny na večer. 

Zázemí: suchá toaleta, voda na umytí a možnost se osprchovat vlažnou vodou ze závěsného barelu. Kuchyňka s lednicí, sporákem a varnou konvicí.Cena 

 • 4.500 Kč / za osobu s DPH

Zahrnuje lektorné, ubytování v jurtě nebo ve vlastním stanu, 2x snídaně a 1x večeři v pátek. Při ubytování v penzionu se cena adekvátně poníží.

"K sebepoznání vede spousta cest. Já věřím, že ty správné cesty vedou skrze osobní prožitek. Žijeme v emocích - a o emocích nestačí mluvit, ty musíš prožít."

Jedeš s námi? 

Zarezervuj si místo včas. Rezervaci ti potvrdíme e-mailem, a pošleme informace a seznam věcí, co vzít sebou.

Tak přijeď a potkej se sám se sebou :-) Možná se setkáš se svými stíny.

A možná najdeš novou cestu, po které chceš kráčet.