Petra Věchtová

Jsem průvodkyní žen a mužů k poznání sebe sama a ke spokojenějšímu životu. Při osobních konzultacích, na celodenní "Cestě" a při dlouhodobém vedení využívám vedené vizualizace a různé techniky osobního rozvoje. Věnuji se načítání z Akášických záznamů. Pro skupiny pořádám prožitkové kruhy, rituály a víkendové semináře. Osobnímu rozvoji se věnuji přes 20 let.


Odlož své masky a buď sám sebou. Pomůžu ti nahlédnout do tvého nitra a poskytnu ti stabilitu, o kterou se můžeš opřít.

Něco málo o mě

Jsem spokojená manželka a máma dvou malých slečen. Průvodkyně. Manažerka komunikace. Vášnivá cestovatelka.

Bývala jsem bojovnice. Vrcholová sportovkyně a trenérka bojových sportů. Racionální manažerka žijící v mužském světě se zaměřením na výkon a úspěch. Dřív jsem za každou cenu musela dosáhnout cíle. Ale změnila jsem se.

Dnes už nebojuji, je pro mě důležitější cesta než cíl a vnitřní klid a naplnění než úspěch. Mám ráda svobodu, volnost, debaty o smyslu i nesmyslu života, meditace a hluboká rozmlouvání s lidmi i jejich dušemi :-) 

"Věřím, že každý malý krůček na cestě osobního rozvoje postupně vede k celkové vnitřní proměně." 

MŮJ PŘÍBĚH


V posledních letech jsem vědomě prošla celkem intenzivní vnitřní proměnou. 

Dříve jsem bývala hodně racionální žena s mužským přístupem. Bývala jsem bojovnice. Od 8 let jsem dělala karate a kamarádila hlavně s kluky, i později ve vrcholovém sportu a v práci manažerky jsem ke všemu přistupovala s mužským principem. Můj hlavní životní program byl honba za cílem a úspěchem, nasazení a výkon. Místo ženské intuice jsem používala tabulky s plusy a mínusy... Ve své honbě za dokonalostí jsem všechno dělala na 120% a žila jsem velmi zrychleně.

Mockrát mě to dohnalo, přišly zdravotní problémy, ale vždycky jsem se oklepala a svůj rychlý a 120% život jsem žila dál. První porod pro mě znamenal velký přerod. Bohužel ne k lepšímu. Dceru jsem milovala a bylo mi s ní nádherně, měla jsem obrovskou podporu od manžela i celé rodiny, ale… Jak jsem celý život žila hodně v mužském principu, najednou jsem se zničeho nic ocitla v roli ženy a mámy. A bylo to pro mě tak jiné a náročné, že jsem nějak ztratila sama sebe. 

Měla jsem všechno, neřešila žádné zásadní problémy, "jen" jsem se přestala cítit naplněná a šťastná.

Dlouho jsem se v tom jen plácala... Ale věděla jsem, co mi vždycky pomáhalo. Vždy jsem hltala knížky a procházela kurzy osobního rozvoje, hodně toho zkoušela sama na sobě a se svou myslí a podvědomím jsem pracovala celý život. Tak jsem začala hledat cesty, jak být znovu spokojená a šťastná právě v osobním rozvoji.

Učila jsem se od řady učitelů a průvodců, prošla hodně semináři a kurzy, a naučila se spoustu technik, které mi pomáhají, a které používám i při provázení ostatních. Díky průvodcům, i díky manželovi, který je mi obrovskou oporou a učitelem už 20 let, se mi podařilo změnit hodně malých i velkých věcí. Včetně mých celoživotních programů, které jsem žila od dětství, a které mě už omezovaly. Takže dnes víc žiju v ženském principu, je pro mě důležitější cesta než cíl, a vnitřní klid a naplnění než úspěch a výkon. Vystoupila jsem z role oběti, abych mohla být tvůrkyní svého života. Ale hlavně jsem zase napojená sama na sebe a na svůj Zdroj - a to je dost jiný život. :-) 

Proto vím, že každý malý krůček na cestě osobního rozvoje postupně vede k celkové vnitřní proměně. Vidím to u sebe, i u lidí, které provázím. A proto také vím, že změnit se může každý, když opravdu chce.  

S tímto uvědoměním mi také přišla obrovská touha lidem pomáhat - a přestat od života jen brát, ale začít dávat. 

Naučila jsem se zpomalit a ztišit a naslouchat sama sobě. Nedělat nic a být tady a teď. Až v tom stavu ticha se mi otevřel zcela nový svět... Měla jsem možnost nahlédnout na to, co se skrývá za oponou mysli mé i mysli druhých. Vím, že tento nehmotný svět tu pro mě byl vždycky... Jen jsem ho dlouho nevnímala a zůstávala vůči němu zavřená. A když se mi pak otevřel v plné síle, začala jsem se učit mu věřit a nechat se vést.

Proto dnes jsem, kdo jsem. A na cestě jsem pořád a budu už napořád :-) 

Jsem vděčná za všechny, kteří se vědomě mění tak, aby žili šťastnější a naplněnější život, který jim dává smysl a radost. A moc ráda jim v tom pomáhám. Protože ty změny prostě stojí za to :-)

Poznejme se 

Domluvme si nezávaznou konzultaci zdarma, na základě které vybereme, která technika pro tebe bude nejlepší.

Vedené vizualizace, načítání z Akášických záznamů, osobní konzultace, celodenní "Cesta", kruhy, rituály, víkendové semináře.