Individuálně 

Individuální sezení a dlouhodobé provázení 

Pomůžu ti najít odpovědi na tvé otázky. Vedu tě k sobě a ke tvé pravdě. Proto nezáleží na tom, jaké téma řešíš. Nepředávám ti zkušenosti své ani nikoho jiného. Vedu tě k tomu, ať nahlédneš do svého nitra a uvidíš svou pravdu. Pochopíš, jak to máš ty a poznáš sebe sama. Věřím, že to je efektivní cesta k vnitřní proměně.

Při načítání z Akášických záznamů ti budu hlavně odpovídat na tvé dotazy. Při vedené vizualizaci tě povedu do tvého nitra, kde najdeš odpovědi na své otázky sám/sama. Obě metody také ráda kombinuji. Při osobních konzultacích pak pracujeme s pomocí dalších technik osobního rozvoje.

Přinesu ti jasné informace a praktické odpovědi na tvé otázky, které ti pomůžou na tvé další cestě. S nadhledem ti pomůžu pochopit a utřídit tvé pocity a myšlenky. Odstraníme negativní emoce či zablokované energie. Tu vnitřní práci vedoucí k celkové změně za tebe ale neudělám. To je na tobě - já tě pouze můžu vést na tvé cestě.

Vedené vizualizace

Jak to probíhá? Při vedené vizualizaci tě povedu do tvého nitra, kde se setkáš se svou pravdou a najdeš odpovědi na své otázky. Podíváme se na to, co řešíš do hloubky. Odstraníme negativní emoce či zablokované energie. Vše probíhá formou rozhovoru v meditativním stavu. Buď potichu, při hudbě nebo se šamanským bubnem.

Co řešíme? Cokoliv, co tě tíží, např. vztah sám k sobě, vztahy s ostatními, partnerství, děti, práce, tvé dary a poslání...

Cena: 

  • 1600 Kč / 1,5 hod.
  • 2500 Kč / 2,5 hod.

První konzultace ZDARMA - popovídáme si a během 20 minut zjistíme, jestli je to pro tebe to pravé :-)

Kde: V Brně, Praze nebo online

Načítání z Akášických záznamů

Jak to probíhá? Načtu pro tebe informace z Akášických záznamů. Pokud to bude vhodné a budeš chtít, provedeme i energetické čištění a odstraníme negativní emoce či zablokované energie.

Co řešíme? Jakékoliv téma, na které se chceš zeptat své Duše. Může to být vztah sám k sobě, tvé emoce a strachy, tvé dary a poslání, práce, vztahy s ostatními, partnerství, děti...

Cena: 

  • 1600 Kč / 1,5 hod.
  • 2500 Kč / 2,5 hod.

První konzultace ZDARMA - popovídáme si a během 20 minut zjistíme, jestli je to pro tebe to pravé :-)

Kde: V Brně, Praze nebo online

Přechodový rituál na míru 

Propusť to, co už nechceš dál žít a mít ve svém životě.

Přechodové rituály ti pomůžou ve fázi, kdy v tvém životě probíhá zásadní změna. Nebo proběhla už dávno, ale stále tě trápí. Pomůže ti překonat emoce s ní spojené.

Druhy přechodových rituálů: propuštění toho, co už nechceš mít ve svém životě, předsvatební rituál, předporodní či poporodní rituál, rozchod, smrt někoho blízkého, nová práce, začátek podnikání, narozeniny, odchod dítěte do školy, stěhování apod.

Individuálně nebo v malé skupince. 

"K sebepoznání vede spousta cest. Já věřím, že ty správné cesty vedou skrze osobní prožitek. Žijeme v emocích - a o emocích nestačí mluvit, ty musíš prožít."

Co Tě zajímá nejvíc? 

Ráda s tebou proberu, která metoda je pro tebe ta pravá.

Napiš mi na vechtova.petra@gmail.com nebo zavolej na 605 203 831. 

Potkej se se sebou samým. Možná se setkáš se svými stíny.

A možná najdeš nový směr, kudy se chceš vydat.