Individuálně 

Individuální sezení a dlouhodobé provázení 

Pomůžu ti najít odpovědi na tvé otázky. Vedu tě k sobě a ke tvé pravdě. Proto nezáleží na tom, jaké téma řešíš. Nepředávám ti zkušenosti své ani nikoho jiného. Vedu tě k tomu, ať nahlédneš do svého nitra a uvidíš svou pravdu. Pochopíš, jak to máš ty a poznáš sebe sama. Věřím, že to je efektivní cesta k vnitřní proměně.

Při načítání z Akášických záznamů ti budu hlavně odpovídat na tvé dotazy. Při vedené vizualizaci tě povedu do tvého nitra, kde najdeš odpovědi na své otázky sám/sama. Obě metody také ráda kombinuji. Při osobních konzultacích pak pracujeme s pomocí dalších technik osobního rozvoje.

Přinesu ti jasné informace a praktické odpovědi na tvé otázky, které ti pomůžou na tvé další cestě. S nadhledem ti pomůžu pochopit a utřídit tvé pocity a myšlenky. Odstraníme negativní emoce či zablokované energie. Tu vnitřní práci vedoucí k celkové změně za tebe ale neudělám. To je na tobě - já tě pouze můžu vést na tvé cestě.

Vedené vizualizace

Jak to probíhá? Při vedené vizualizaci tě povedu do tvého nitra, kde se setkáš se svou pravdou a najdeš odpovědi na své otázky. Podíváme se na to, co řešíš do hloubky. Odstraníme negativní emoce či zablokované energie. Vše probíhá formou rozhovoru v meditativním stavu. Buď potichu, při hudbě nebo se šamanským bubnem.

Co řešíme? Cokoliv, co tě tíží, např. vztah sám k sobě, vztahy s ostatními, partnerství, děti, práce, tvé dary a poslání...

Cena: 

  • 1600 Kč / 1,5 hod.
  • 2500 Kč / 2,5 hod.

První konzultace ZDARMA - popovídáme si a během 20 minut zjistíme, jestli je to pro tebe to pravé :-)

Kde: V Brně, Praze nebo online

Načítání z Akášických záznamů

Jak to probíhá? Načtu pro tebe informace z Akášických záznamů. Pokud to bude vhodné a budeš chtít, provedeme i energetické čištění a odstraníme negativní emoce či zablokované energie.

Co řešíme? Jakékoliv téma, na které se chceš zeptat své Duše. Může to být vztah sám k sobě, tvé emoce a strachy, tvé dary a poslání, práce, vztahy s ostatními, partnerství, děti...

Cena: 

  • 1600 Kč / 1,5 hod.
  • 2500 Kč / 2,5 hod.

První konzultace ZDARMA - popovídáme si a během 20 minut zjistíme, jestli je to pro tebe to pravé :-)

Kde: V Brně, Praze nebo online

Přechodový rituál na míru 

Propusť to, co už nechceš žít

Přechodové rituály ti pomůžou ve fázi, kdy ve tvém životě probíhá zásadní změna. Nebo proběhla už dávno, ale stále tě trápí. Pomůže ti překonat emoce s ní spojené. Propustíš to, co už nechceš mít ve svém životě a vstoupíš do nové životní fáze.

Druhy přechodových rituálů: nová životní etapa či role, předsvatební rituál, předporodní či poporodní rituál, rozchod, smrt někoho blízkého, nová práce, začátek podnikání, odchod dítěte (z domu, do školy, školky), stěhování apod.

Individuálně nebo v malé skupince. 

Dlouhodobé provázení 

Pomůžu ti najít odpovědi na tvé otázky

Při osobních konzultacích kombinuji různé techniky osobního rozvojePomůžu ti nahlédnout do tvého nitra a uvidět tvou pravdu. Proto nezáleží na tom, jaké téma zrovna řešíš. Nepředávám ti zkušenosti své ani nikoho jiného. Pochopíš, jak to máš ty a poznáš sebe sama. Věřím, že to je efektivní cesta k vnitřní proměně.

Cena: 

  • 1200 Kč / 1,5 hod.

První konzultace ZDARMA - popovídáme si a během 30 min. zjistíme, jestli je to pro tebe to pravé :-)

Kde: V Brně nebo online

"K sebepoznání vede spousta cest. Já věřím, že ty správné cesty vedou skrze osobní prožitek. Žijeme v emocích - a o emocích nestačí mluvit, ty musíš prožít."

Reference

Peťa je v mém životě přítomna jako kouč už téměř 10 let. Od první chvíle, kdy jsme se poznaly, mě k ní přitáhlo obrovské množství pozitivní energie a dokázala mi už tehdy v jedné větě pojmenovat a vysvětlit věci, o kterých jsem ani nevěděla, že jsem je prožila nebo že si je s sebou nesu celý život. Někdy prostě stačilo jedno slovo, jedna věta a já pochopila, co se mi stalo nebo proč se věci dějí tak, jak se dějí. S ní jsem zažila svoje první "aha momenty". Ale podstata Petiny práce pro mě spočívá v jejích individuálních sezeních, přechodových rituálech a vizualizacích. Ty mě dostaly mnohem dál než terapie. Terapie mě dostala pouze do bodu, kdy jsem racionálně pochopila, co je v mém životě špatně nebo že mám něco dělat jinak, ale jen slovy jsem svůj život změnit neuměla. Až vizualizace a rituály mě přivedly k prožívání situací, starých bolestí nebo otevření dětských traumat a dovolily mi uvolnit potlačované emoce či doprožít zadržovaný vztek, a tak ho konečně vypustit ven. Tyto prožitky mi pomohly přepsat staré programy a naučené vzorce chování. Tato práce z mého pohledu nejde nahradit klasickou terapií a jsem Pétě vděčná za veškerou pomoc a práci s ní. Navíc, ona je tak moc pozitivní osoba, že její pozitivní energie každého úplně pohltí.

Denisa Nováková 

Advokátka 

Peťa je v prvé řadě úžasným člověkem s otevřeným srdcem i náručí. Do všeho se vrhá s nadšením a energií, které nelze přehlédnout, ale přitom z ní číší velký vnitřní klid, pokora a vyrovnanost. 

Díky svému daru (který v sobě navzdory své praktičnosti a realistickému pohledu na svět objevila) je mi skvělým průvodcem při cestách do toho nejhlubšího nitra… 

Pomohla, a pomáhá, mi dotknout se částí duše, o kterých jsem doposud ani netušila. Díky ní jsem objevila původce svých bloků a smutků, které se mi daří postupně uzdravovat… Jsem jí moc vděčná, že mi pomohla zprůchodnit emoce a zase cítit tu opravdovou radost ze života… 

Lucie Kania

Podnikatelka a majitelka firmy

Měla jsem tu možnost s Peťulí projít pár kruhů, a i když člověk nic neočekává, aha momenty vás dříve nebo později doběhnou. Takové to spojení souvislostí, na které není v běžném režimu čas.

Při soukromé vedené vizualizaci jsem objevila blok, který se nechtěl uvolnit. Peťa mi s velkou trpělivosti a laskavým vedením pomohla se od něj odpoutat a nechat ho být. Blok se ještě úplně neodstranil, ale první krok nebyl krokem, ale rovnou skokem pres horu. 💪

Při jednom ze svých duchovních vhledů jsem potřebovala ujištění, zda to, co jsem zažila, nebyl jen výplod mojí fantazie. Při čtení z Akášických záznamů jsem dostala potvrzení, že je to opravdu ono. Doplnění dalších puzzliku do skládačky od někoho, kdo se jednoduše napojí a nahlédne pod pokličku.

Doporučuji Peťu všem, kdo řeší jakékoliv životní otázky, kdo se chce poznávat pod laskavým vedením, které je dělané maximálně na míru, nebo prostě jen tomu, kdo je zvědavý 😀

Daniela Matoušková

Na mateřské se 4 dětmi 

Také se věnuji načítání z Akašických záznamů. Když ale potřebuji něco načíst sobě nebo něco ověřit, jdu za Peťkou. Mám k ní naprostou důvěru a její načítání je naprosto přesné a obdivuhodné. Měl jsem i možnost s ní načítat ve dvou a to byl teprve mazec. Koukali jsme na sebe v úžasu, jak nám chodili stejné informace. Jeden začal mluvit a druhý kroutil nevěřícně hlavou, jak je to možné, to jsem přece měl říct já. Péťo, je mi velkou ctí, že jsem Tě v této inkarnaci potkal a skláním se před Tvými dary duše, co máš.

Jan AteRos Friedrich 

Sourcing Manager, načítá z Akášických záznamů

Děkuji a vřele doporučuji úžasnou průvodkyni Peťu za provedení skvělou vizualizací a silným rituálem vstupu do Nového roku. Děje se. 😀

Vše co jsem si u Tebe, Peti, na rituálu s vizualizací předsevzala, tak se děje.❤️

     Děkuji za Tvoje opravdu neuvěřitelné načítání z Duše, které mi vždy odpoví na moje otázky do detailu. Neznám nikoho jiného, kdo by mi půl hodiny v kuse odpovídal na jednu otázku. Prošla jsem mnoho kartářek, ale toto žádná nesvedla. Máš neuvěřitelný Dar.  Ale nedivím se, protože Ty sama jsi úžasná.😘🤗

Ilona Šikulová 

Podnikatelka a majitelka firmy

Průvodkyně, načítá z Akášických záznamů, projekt Posvátné zrození

Jsem meditační a motivační průvodkyně a dělám ženské kruhy. Za Petrou jsem přišla, protože jsem stála před rozhodnutím, čemu se mám nyní věnovat, jak mnoho a do hloubky můžu podnikat s ohledem na mateřství a zdraví. Při načítání z Duše mi Petra potvrdila to, co cítím už delší dobu, můj andělský motivační dar. Při sezení mi bylo velmi dobře, cítila jsem se uvolněná a sama sebou. Dotkly jsme se i přátelských vztahů a dostala jsem odpovědi, které jsem potřebovala, protože jsem chtěla porozumět konkrétním vztahům. Těším se na další setkání, kde budeme odkrývat můj podnikatelský záměr.

Kamila Nevěčná

Podnikatelka

Projekt Radost v bytí


Co Tě zajímá nejvíc? 

Ráda s tebou proberu, která metoda je pro tebe ta pravá.

Napiš mi na vechtova.petra@gmail.com nebo zavolej na 605 203 831. 

Potkej se se sebou samým. Možná se setkáš se svými stíny.

A možná najdeš nový směr, kudy se chceš vydat.