Kruhy a rituály

Prožitkové ženské kruhy 

O emocích nestačí mluvit, musí se prožít. A přesně to na kruzích děláme. V bezpečném kruhu žen zpracováváš své téma. Často při tom zažiješ zásadní uvědomění a dostaneš odpovědi na své otázky. 

Co Tě čeká

  • Vedené meditace, intuitivní tanec a prožitkové techniky, které tě povedou do tvých hloubek.
  • Hluboké sdílení ze srdce a bez hodnocení. Říct nahlas to, co doopravdy cítíš a jak to máš, je někdy těžké. Ale často při tom přijdeš na něco, co o sobě ještě nevíš.
  • Budeš slyšena, viděna a přijímána. Bez nevyžádaných zpětných vazeb. 

Co zažiješ 

Klid. Přítomnost. Zpomalení. Čas a prostor být. Být sama se sebou. Být s druhými - sdílet s nimi svůj příběh a naslouchat tomu jejich. V kruhu bezpečí a důvěry se můžeš uvolnit a odložit své masky. Můžeš být taková, jaká opravdu jsi. Poté se setkáš se svou pravdou a uvidíš, co nosíš uvnitř.

Termíny

STŘEDA 22.5., 16:45 - 19:45 hod. / KDE: Brno, Řečkovice - po přihlášení napíši adresu

TÉMA: otevřené = to, co si přineseš, co právě řešíš

OD PODZIMU PŘIPRAVUJI 6 KRUHŮ PRO UZAVŘENOU SKUPINU 
max. 8 žen - scházíme se každé 3 týdny

  • Ještě zbývá pár míst. Termíny ladíme. Brno - Řečkovice.
  • V případě zájmu o více info piš, volej :-) 

Rezervace

Počet míst je omezen na 8 žen. 

Přihlaš se nvechtova.petra@gmail.com nebo klikni níže.

Cena: kruh v délce 3 hodiny stojí 490 Kč. 

Přijď prosím včas. K dispozici jsou podložky, deky, voda, čaj a malé občerstvení. Vem si pohodlné oblečení. Únava nevadí, zpomalení se vítá :-)

Přechodové rituály pro ženy i muže

Propusť to, co už nechceš dál žít a mít ve svém životě.

Přechodové rituály ti pomůžou ve fázi, kdy v tvém životě probíhá zásadní změna. Nebo proběhla už dávno, ale stále tě trápí. Pomůže ti překonat emoce s ní spojené.

Druhy přechodových rituálů: propuštění toho, co už nechceš mít ve svém životě, předsvatební rituál, předporodní či poporodní rituál, rozchod, smrt někoho blízkého, nová práce, začátek podnikání, narozeniny, odchod dítěte do školy, stěhování apod.

Cena: dle domluvy - záleží na druhu, délce a místě rituálu.

"K sebepoznání vede spousta cest. Já věřím, že ty správné cesty vedou skrze osobní prožitek. Žijeme v emocích - a o emocích nestačí mluvit, ty musíš prožít."

Reference

Peťa je v mém životě přítomna jako kouč už téměř 10 let. Od první chvíle, kdy jsme se poznaly, mě k ní přitáhlo obrovské množství pozitivní energie a dokázala mi už tehdy v jedné větě pojmenovat a vysvětlit věci, o kterých jsem ani nevěděla, že jsem je prožila nebo že si je s sebou nesu celý život. Někdy prostě stačilo jedno slovo, jedna věta a já pochopila, co se mi stalo nebo proč se věci dějí tak, jak se dějí. S ní jsem zažila svoje první "aha momenty". Ale podstata Petiny práce pro mě spočívá v jejích individuálních sezeních, přechodových rituálech a vizualizacích. Ty mě dostaly mnohem dál než terapie. Terapie mě dostala pouze do bodu, kdy jsem racionálně pochopila, co je v mém životě špatně nebo že mám něco dělat jinak, ale jen slovy jsem svůj život změnit neuměla. Až vizualizace a rituály mě přivedly k prožívání situací, starých bolestí nebo otevření dětských traumat a dovolily mi uvolnit potlačované emoce či doprožít zadržovaný vztek, a tak ho konečně vypustit ven. Tyto prožitky mi pomohly přepsat staré programy a naučené vzorce chování. Tato práce z mého pohledu nejde nahradit klasickou terapií a jsem Pétě vděčná za veškerou pomoc a práci s ní. Navíc, ona je tak moc pozitivní osoba, že její pozitivní energie každého úplně pohltí.

Denisa Nováková 

Advokátka 

Peťa je v prvé řadě úžasným člověkem s otevřeným srdcem i náručí. Do všeho se vrhá s nadšením a energií, které nelze přehlédnout, ale přitom z ní číší velký vnitřní klid, pokora a vyrovnanost. 

Díky svému daru (který v sobě navzdory své praktičnosti a realistickému pohledu na svět objevila) je mi skvělým průvodcem při cestách do toho nejhlubšího nitra… 

Pomohla, a pomáhá, mi dotknout se částí duše, o kterých jsem doposud ani netušila. Díky ní jsem objevila původce svých bloků a smutků, které se mi daří postupně uzdravovat… Jsem jí moc vděčná, že mi pomohla zprůchodnit emoce a zase cítit tu opravdovou radost ze života… 

Lucie Kania

Podnikatelka a majitelka firmy

Měla jsem tu možnost s Peťulí projít pár kruhů, a i když člověk nic neočekává, aha momenty vás dříve nebo později doběhnou. Takové to spojení souvislostí, na které není v běžném režimu čas.

Při soukromé vedené vizualizaci jsem objevila blok, který se nechtěl uvolnit. Peťa mi s velkou trpělivosti a laskavým vedením pomohla se od něj odpoutat a nechat ho být. Blok se ještě úplně neodstranil, ale první krok nebyl krokem, ale rovnou skokem pres horu. 💪

Při jednom ze svých duchovních vhledů jsem potřebovala ujištění, zda to, co jsem zažila, nebyl jen výplod mojí fantazie. Při čtení z Akášických záznamů jsem dostala potvrzení, že je to opravdu ono. Doplnění dalších puzzliku do skládačky od někoho, kdo se jednoduše napojí a nahlédne pod pokličku.

Doporučuji Peťu všem, kdo řeší jakékoliv životní otázky, kdo se chce poznávat pod laskavým vedením, které je dělané maximálně na míru, nebo prostě jen tomu, kdo je zvědavý 😀

Daniela Matoušková

Na mateřské se 4 dětmi 

Také se věnuji načítání z Akašických záznamů. Když ale potřebuji něco načíst sobě nebo něco ověřit, jdu za Peťkou. Mám k ní naprostou důvěru a její načítání je naprosto přesné a obdivuhodné. Měl jsem i možnost s ní načítat ve dvou a to byl teprve mazec. Koukali jsme na sebe v úžasu, jak nám chodili stejné informace. Jeden začal mluvit a druhý kroutil nevěřícně hlavou, jak je to možné, to jsem přece měl říct já. Péťo, je mi velkou ctí, že jsem Tě v této inkarnaci potkal a skláním se před Tvými dary duše, co máš.

Jan AteRos Friedrich 

Sourcing Manager, načítá z Akášických záznamů

Děkuji a vřele doporučuji úžasnou průvodkyni Peťu za provedení skvělou vizualizací a silným rituálem vstupu do Nového roku. Děje se. 😀

Vše co jsem si u Tebe, Peti, na rituálu s vizualizací předsevzala, tak se děje.❤️

     Děkuji za Tvoje opravdu neuvěřitelné načítání z Duše, které mi vždy odpoví na moje otázky do detailu. Neznám nikoho jiného, kdo by mi půl hodiny v kuse odpovídal na jednu otázku. Prošla jsem mnoho kartářek, ale toto žádná nesvedla. Máš neuvěřitelný Dar.  Ale nedivím se, protože Ty sama jsi úžasná.😘🤗

Ilona Šikulová 

Podnikatelka a majitelka firmy

Průvodkyně, načítá z Akášických záznamů, projekt Posvátné zrození

Jsem meditační a motivační průvodkyně a dělám ženské kruhy. Za Petrou jsem přišla, protože jsem stála před rozhodnutím, čemu se mám nyní věnovat, jak mnoho a do hloubky můžu podnikat s ohledem na mateřství a zdraví. Při načítání z Duše mi Petra potvrdila to, co cítím už delší dobu, můj andělský motivační dar. Při sezení mi bylo velmi dobře, cítila jsem se uvolněná a sama sebou. Dotkly jsme se i přátelských vztahů a dostala jsem odpovědi, které jsem potřebovala, protože jsem chtěla porozumět konkrétním vztahům. Těším se na další setkání, kde budeme odkrývat můj podnikatelský záměr.

Kamila Nevěčná

Podnikatelka

Projekt Radost v bytí


Co Tě zajímá nejvíc? 

Napiš mi na vechtova.petra@gmail.com nebo zavolej na 605 203 831. 

Ráda Tě uvidím ve skupině i individuálně. 


Potkej se sám se sebou. Možná se setkáš se svými stíny.

A možná najdeš nový směr, kudy se chceš vydat.