Kruhy a rituály

Prožitkové ženské kruhy 

Vydej se na cestu do hloubky své duše a potkej se sama se sebou. Tam najdeš odpovědi na své otázky. V bezpečném kruhu žen budeš slyšena, viděna a přijímána. Přijď laskavě podpořit svůj vztah k sobě a najdi odpovědi na své otázky.

Co Tě čeká

  • vizualizace na dané téma a další prožitkové techniky, které tě povedou do tvých hloubek.
  • hluboké sdílení ze srdce a bez hodnocení. Říct nahlas to, co doopravdy cítíš a jak to máš, je někdy těžké. Ale často při tom zažiješ zásadní uvědomění. A přijdeš na to, co o sobě zatím nevíš.

Co zažiješ 

Klid. Přítomnost. Zpomalení. Čas a prostor být. Být sama se sebou. Být s druhými - sdílet s nimi svůj příběh a naslouchat tomu jejich. V kruhu bezpečí a důvěry se můžeš uvolnit a odložit své masky. Můžeš být taková, jaká opravdu jsi. Poté se setkáš se svou pravdou a uvidíš, co nosíš uvnitř.

Termíny

Momentálně vedu kruhy jen pro uzavřené skupinky. V případě zájmu volej, piš :-) 

Kde: Studio PROSTOR NA ČAS, BRNO - Lesná, Seifertova 22, 638 00.

Rezervace

Počet míst je omezen na 8 žen. 

Přihlaš se nvechtova.petra@gmail.com nebo klikni níže.

Cena: kruh v délce 3 hodiny stojí 490 Kč. 

Přijď prosím včas. Podložky a deky jsou v sále, k dispozici je káva a čaj. Vem si pohodlné oblečení. Únava nevadí, zpomalení se vítá :-)

Přechodové rituály pro ženy i muže

Propusť to, co už nechceš dál žít a mít ve svém životě.

Přechodové rituály ti pomůžou ve fázi, kdy v tvém životě probíhá zásadní změna. Nebo proběhla už dávno, ale stále tě trápí. Pomůže ti překonat emoce s ní spojené.

Druhy přechodových rituálů: propuštění toho, co už nechceš mít ve svém životě, předsvatební rituál, předporodní či poporodní rituál, rozchod, smrt někoho blízkého, nová práce, začátek podnikání, narozeniny, odchod dítěte do školy, stěhování apod.

Cena: dle domluvy - záleží na druhu, délce a místě rituálu.

"K sebepoznání vede spousta cest. Já věřím, že ty správné cesty vedou skrze osobní prožitek. Žijeme v emocích - a o emocích nestačí mluvit, ty musíš prožít."

Co Tě zajímá nejvíc? 

Napiš mi na vechtova.petra@gmail.com nebo zavolej na 605 203 831. 

Ráda Tě uvidím ve skupině i individuálně. 


Potkej se sám se sebou. Možná se setkáš se svými stíny.

A možná najdeš nový směr, kudy se chceš vydat.